| StarYus a întrebat:

..sunt sanse sa imi sparg cumva S3-ul la patinoar?laughing..acum merg pentru prima data si mi e frica..telefonul l as tine in buzunar la pantaloni

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic..depinde cat de mare e buzunarul ala. Eu merg cu S4 si tot in buzunarul blugilor il tin, desi nu incape cu totul pentru ca nu s-au inventat inca buzunare destul de mari pentru smartphone-urile secolului 21. Dar eu n-am sanse sa iau trante pentru ca patinez de 12 ani si as putea sa-mi numar cazaturile pe degetele mainii stangi. Asta nu inseamna totusi ca tu o sa cazi. Depinde ce varsta ai si cat talent ai la sporturi. Eu am invatat in mai putin de jumatate de ora si nu am luat nicio tranta. Culmea ca abia apoi am luat cateva trante pe parcursul anilor pentru ca era aglomerat patinoarul. De aceea iti recomand sa te duci pe la pranz. Atunci e mai liber. Seara toata lumea da navala si e posibil sa te simti deodata rasturnat de un golan. Eventual unii se tin altii ca sa nu cada..asta e chiar enervant. Daca telefonul tau sta fixat bine acolo eu zic ca nu are ce sa se intample. Dar mai bine il pui in buzunarul de la geaca (fa un efort si ia-ti o geaca cu buzunare; vad atatia oameni pe patinoar imbracati cam sumar). Pentru ca pe ala il inchizi si n-are cum sa-ti cada afara. Sau poate ai vreo pereche de pantaloni cu buzunare care se inchid happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine il lasi acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati pantaloni cu fermoar si tu o casca. Succes!

| HaKa93 a răspuns:

laughing nu il lua cu tine sau da-l la cineva daca mai vine cineva cu tine pentru ca sunt sanse mari sa il spargi oricat ar fi el de rezistent. nu se stie cum cazi. dar mai intai ai grija de tine, nu de telefon happy

| NDC12 a răspuns:

Vezi ca ai si tu niste categorii, respecta-le. Ti se pare ca la sport se discuta despre telefonul tau S3 si patinoar?

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Majoritatea patinoarelor au garderoba, lasa-l acolohappy sau, cum mai zicea cineva, pune-i cartela intr-un telefon mai vechi

| genTlemeNNN a răspuns:

1.Ori iti iei blugi stramti sa nu iti cada din buzunar, si in caz ca aluneci lasa-te pe spate sa nu il spargi.
2.Lasa-l acasa si muta cartela intr-un telefon mai vechi neimportant.

| ValentinElTPU a răspuns:

Sanse sunt, dar mici... daca e cineva dintre cei cu care te duci care sta pe margine, roaga-l sa ti-l tina si tie. Daca nu, cand il bagi in buzunar baga-l cu ecranul spre picior, nu cu ecranu spre exterior deoarece carcasa se gaseste usor si e ieftina, un display se gaseste si el dar e destul de scump. I-ati niste pantaloni cu buzunare stramte si lungi.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Daca vrei sa platesti bani buni e ok laughing
nu recomand sa-l iei lasa-l acasa e mai bine laughing eu merg cu s4 dar is expert pe gheata laughing

| AngeloSs a răspuns:

Da sunt mari sanse, la o cazatura mai mare, poti sparge si s3-ul dar si capul tau.Mai bine il lasi unui prieten care sta pe margine.