| rebeca95 a întrebat:

Merg pentru prima data la un majorat,de al unui prieten si nu stiu cu ce sa ma imbrac,as opta pentru o rochie mai simpla asa, dar parca mi-as lua pantaloni, chiar nu stiu cum sa merg imbracata.Ma puteti sfatui, va rog.

Răspuns Câştigător
| DarkHowler346 a răspuns:

Da intr-adevar iti va fi frig dar crede-ma numele nu da a fi dar sunt specialist in moda. Daca vei purta blugi oamenilor o sa le dai o parere "sunt indiferenta si plictisita am venit sami ridic moralul" dar daca iti vei lua rochia si un fel de sacou pentru fete vei avea o eleganta suplima o sa dai de parere "sunt putin timida dar sunt gata pentru petrecere" intelegi? as opta pentru rochie alege un material nescamosabil si nu ai cum sa o rupi la un banchet decat daca nu iti face cineva o farsa sau depinde de loc ce tematica arewinking

| rebeca95 explică (pentru DarkHowler346):

Ok mersi de sfat, dar un model mai simplu asa sa-r potrivi nu? iar parul la fel, ma gandesc, ca sa nu fiu asa prea sofisticata?

2 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

De obicei cum iti place sa te imbraci? Cum te simti comoda? In fusta sau in Blugi? Eu cred ca ar merge blugii e mult mai usor, cu fusta trebuie sa ai grija sa nu o rupi, scamosezi, afara o sa-ti fie frig, ma rog!