| andrei1967 a întrebat:

Am o minge de fotbal nike si camera s-a dezlipit de invelisul de petice si acum se misca libera prin minge deci problema e ca valva din camera nu mai este la gaura din invelisul de petice si nu o mai pot umfla stiu ca e o un lucru minor da chiar vreau sa o fac pentru ca e o amintire ff importanta deci cum as putea sa remediez problema? mersi anticipat

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dragă prietene, ascultă-mă pe mine. Nu poţi să o mai repari! Du-te şi-ţi cumpără o minge nouă. Nu e atît de scumpă o minge.

| freakazoid a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa desfaci mingea, aranjezi camera o lipesti si o cosi din nou.

| andrei1967 explică (pentru freakazoid):

M-am gandit si eu la asta dar mi se pare ca trebuie un ac de cusut special pentru minge si nu am asa ceva plus ca nu prea ai cum sa tai intre petice sunt ff bine alaturate adica sforile nu se vad deloc sper ca exista o solutie cumva nu stiu poate cv legat de fizica sa fac cumva sa vina valva la gaura din petic mersi oricum

| Adrian_Panataza_1971 a răspuns:

O pot face eu, gratuit.am facut mii de mingii on tinerete.astept raspuns