| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire. De la un timp fac niste exercitii si a inceput sa mi se intareasca pielea mai mult decat o aveam, ceea ce cred ca este bine, dar imi este frica de ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 - pe langa aceste exercitii mai fac jumatate de ora pentru fesieri (3-4 ori pe saptamana) plus mers pe role ( nu in fiecare zi) plus inca alte cateva exercitii. As putea avea picioarele ca ale tipei creole? (nu vreau asta.) Desi nu cred, pentru ca fac sport doar pentru a slabi ( plus dieta), totusi nu vreau sa risc.

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ce au picioarele tipei creole? Mi se par foarte frumoase. Ma asteptam sa vad o tipa cu picioare de culturista.

Daca frica ta sunt picioarele "musculoase" nu le vei avea stai linistita, poti sa faci in continuare programul asta.

| cristi1505 a răspuns:

Ce au picioarele ei? Oricum depinde de genetic happy