| alexandru1andy a întrebat:

Am o problema eu am fost gras am avut 90 de kg la 1.75
Dar acum am o greutate normala de 60 kg si am observat ca abdomenul arata altfel de cat la alti oameni nu e plat
Stiti niste exerciti?

Răspuns Câştigător
| maus12 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 Uite aici sigur functioneaza si sunt doar 8 minute intr-o zi fale si de doua trei ori si o sa vezi... Funda?

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cat mai multe abdomene.Ai putea sa-ti faci si un masaj pe langa ele.In timp v-a arata ok.

| Cosmin86 a răspuns (pentru irina20):

Cat mai multe abdomene = antrenament de copil mic, abdomenele NU te fac sa slabesti la abdomen

| irina20 a răspuns (pentru Cosmin86):

La mine au functionat, mai mult decat mi-am dorit.Masajul si abdomenele, atat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru irina20):

Felicitari, la 99 % din oameni nu functioneaza, asa ca ar trebui produse solutii care sa functioneze la toti, nu la 1 % din oameni.

abdomene pentru slabit = o prostie de antrenament

| alexandru1andy explică (pentru Cosmin86):

Dar eu nu am zis ca vreau sa slabesc am slabit destul ziceam ca vrau sa am abdomenul plat

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexandru1andy):

Pentru asta trebuie sa slabesti in continuare

| cristi1505 a răspuns:

Depinde in ce fel e abdomenul.Cu strat adipos, fara etc. Difere exercitiile.

| Valivelcea a răspuns:

Cdscs