| Rosolinul a întrebat:

sunt baiat ai am o problema. Am 15 ani si cand am fost mai mic am fost putin mai gras dar nu obez. Am facut sport si am slabit. Am abdomenul plat dar am un fel de sani mici. Ma deranjeaza foarte mult la aspect deoarece atunci cand imi pun un tricou se vede urat. Cum pot Scapa de acei sani?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sa ai grija sa nu te ingrasi si sa faci exercitii care sa-ti lucreze pieptul. Pana pe la 18 ani ar trebui sa dispara. E o problema extrem de frecventa la pubertate.

| Itzhic a răspuns:

Incearca sa iti lucrezi pieptul si o sa treaca, presupun. Incearca nu ai nimic de pierdut. Sper ca te-am ajutat, bafta!