| king5151 a întrebat:

Salut, am bagat un bilet pe fortuna, 2+ goluri la un meci, meciul s-a terminat 1-1, deci au fost 2 goluri, in loc sa primesc castigul am primit doar miza, si cand ma uit la bilet scrie revocat si o linie rosie, nu inteleg care e motivul, meciul nu a fost anulat, m-am uitat la tot.

10 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Tin minte ca erau unele optiuni de exemplu de mult la publicbet, w1 sa zicem si daca bateau gazdele luai meciul, dar daca iesea egal luai cota 1, gen fara risc, trebuia doar sa nu bata 2, poate asta e optiunea si la tine. Cel mai bine te duci si intrebi maine pe aia de la casa.

| StrongHeart a răspuns:

Pentru Alex8080, iti scriu aici ca m-ai blocat asa aiurea si na, mai aveam sa-ti dau raspuns la jignirea ta agramata.
Ba, fratiorul meu, esti paralel cu limba romana, paralel cu matematica, paralel cu viata, hai dracu ca ma rog pentru tine sa iei bacul peste vreo zece ani, sa nu ajungi sa cauti mancare prin gunoaie.
Mult noroc in viata, sau ma rog, creier, nu stiu ce sa-ti doresc, ca nu ai nici cap, nici nu stii sa vorbesti, esti cam pe langa asa nu stiu cum sa zic. Imi pare rau.
Mai cresti si mai discutam, daca nu o sa ramai prost, doamne fereste.

Răspuns utilizator avertizat