| anonim_4396 a întrebat:

Am pus un bilet la superbet și am greșit un meci, m-am reîntors în 2 minute și operatoarea ce a făcut biletul a zis ca nu mai poate anula un meci sa pună alt prognostic sa îl schimbe din cauza ca deja a început un meci și dacă vreau sa îl modific trebuie sa mai dau 10 lei (tot atata am pus pe bilet 10 lei) asa este politica are dreptate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, operatoarea are dreptate, nu mai poate fi modificat un bilet validat.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi frumos. Înseamnă că la agenția din zona modifica ca nu începuse nici un meci. Respect.

1 răspuns: