| Fantaspirit2k23 a întrebat:

Am șanse să câștig biletul asta ce spuneți?
Sporting -arsenal 2 solist
Leverkusen-ferencvaros 1 solist
Anderlecht -Villareal Psf2
Aek Larnaka- West Ham Psf2
Sevilla -fenerbahce 1 solist
Shaktar Donetsk -Feyenord 1 solist
Juventus - Freiburg Psf1
Acord funda.

25 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sanse sunt totdeauna, chiar daca sunt infime.
Insa, sansele de ne-reusita fac profit urias caselor de pariuri, loeriei.

| sierra1 a răspuns:

Dacă zic DA, și câstigi impărțim?

| Fantaspirit2k23 explică (pentru sierra1):

Daca ești fata da happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit2k23 explică (pentru AlexHazulThau):

Chiar îmi pare rău că nu am luat pastilele alea crede-mă! Dar știam că nu prea ai cum sa mori ci sa ramai cu sechele, nu era ceva sigur.

| sierra1 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Dacă n-aș fi, ar fi discriminare curată!

| Fantaspirit2k23 explică (pentru sierra1):

Sunt foarte curios ce ești! Esti cam speriat/speriata de bombe la fel că userul demonlord aka inyourmind. Dai răspunsuri foarte ok, îmi place!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

" Fantaspirit2k23: Esti cam speriat/speriata de bombe"

deh, e plin de bombe (citește: stupizenii) lansate de unii intrebători de p-aici. Si sunt atâtea că e ceva de speriat!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Solist da ce esti la operă?

| Drimmero a răspuns:

Ce cota ai pe bilet si ce suma ai pus?
Eu zic ca merge biletul dar s-ar putea sa te scoata Sevilla care e intr-o forma slaba, e posibil sa nu bata pe Fenerbahce.
Sahtior-Feyenoord e posibil sa fie x, totusi olandezii sunt lideri in Eredivise, un campionat ceva mai puternic decat cel al Ucrainei.

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Drimmero):

7 lei. Cota 59

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Drimmero):

Oricare meci poate fi nefavorabil,eu zic că o bate Sevilla, la altele e problema, și la shaktar ar putea fi, și eu mă gândeam la X dar nu pierd multi bani ca la păcănele, doar 7 lei am pus happy

| Drimmero a răspuns:

Pana acum ti-au iesit toate mai putin la Arsenal, culmea...singurii care te-au scos de pe bilet.

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Drimmero):

sad trist

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Drimmero):

Au dat gol și cei de la feyenord laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Am si zis ca ala e meci de x...
La Arsenal chiar a fost meci frumos. Baga pe ei la retur, o sa bata 1000%

| Fantaspirit2k23 explică (pentru Drimmero):

Da,știu că vor bate,îmi pare rău sincer că am pierdut, dar mai tare mă enervam daca pierdeam pe arsenal, daca pierdeam un singur meci, așa se întâmplă mereu pierd un meci, de regulă ultimul.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu ai nici o sansa

| king5151 a răspuns:

Depinde mult de inspiratia pe moment, nu poate nimeni sa iti zica exact daca iese un bilet sau nu. Din ce vad tu te-ai luat dupa cote, asa ca asteapta-te sa te scoata minim un meci

| Fantaspirit2k23 explică (pentru king5151):

Mereu mă scoate minim un meci laughing

Răspuns utilizator avertizat