| Nituallex93 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de culturism(ca sa ii zic asa) insa deocamdata nu ma duc la sala. Ce exercitii as putea sa fac acasa avand in vedere ca am doar o singura gantera? Daca nu sugerati-mi ceva exercitii pe care sa le fac acasa.

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

"Ce exercitii as putea sa fac acasa avand in vedere ca am doar o singura gantera? Daca nu sugerati-mi ceva exercitii pe care sa le fac acasa" ce a fost asta? :)), ma rog deci poti sa faci cu gatenra aia biceps cred ca stii cum, triceps Extensii cu un brat cu gantera, spate la bara, flotari multe varietati cauta pe net si o sa iti dai seama cam ce poti face tu acasa www.culturism.ro

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Apucate de sala daca vrei culturism, lasa vrajeala cu acasa.

| Beny_8110 a răspuns:

Pai pentru inceput pentru a face piept ar trebui sa faci multe abdomene intr-o saptamana sar vedea rezultatul, iar pentru muschi fa foarte multe flotaro vei vedea rezultatul. pls:Fundita