| Xenaaaa a întrebat:

Am slabit 4 kg jumatate cu bicicleta medicinala si as mai vrea inca 3, doar ca m.am plictisit de bicicleta.alte idei EFICIENTE?

6 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Tine o dieta si nu consuma rahaturi ca fast food grasimi porcari prajite si chesti dulcii renunta total la dulciuri si mai fa si bicicleta macar 30 de min chiar daca iti e lene ca nu strica

| Hassel a răspuns:

Abdomene-preferatele melebig grin
Alte alternative: alergări sau sală; dacă mergi la sală, e bine să fii la început îndrumată de cineva cu oarecare experienţăhappy
sper că te-am ajutathappy

| JokerV a răspuns (pentru Hassel):

Cu abdomenele nuprea rezolvi ceva si sa nu imi zici ca dispare grasimea de pe abdomen ca nu e asa

| WR104 a răspuns:

Daca te-ai plictisit, pune un morcov in fata bicicletei ca sa ai motivatie.
Succes!

| wolder a răspuns:

Alergari
urcatul pe munte am mers eu azi cred ca am slabit 2 kglaughing

| paullicaaa a răspuns:

Poi poti sa alergi mai mult peafara sau sa mergi la sala dar daca nu ai chef sa mergi la sala si din astea poti sa mananci aproape numai fructe si legume, supa de varza si chesti din astea facute din legume mai faci niste abdomene a si sa nu mananci carne sau chesti cu grasimi si no sa nu faci combinati intre cartofi si carne in fine sti ce vreau sa zic multe fructe si legume abdomene nu multe si gata in o saptamana jumate gataaa!