| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Am tot facut flotari in ultimul timp iar de ceva vreme am inceput sa am o tendinita la ambele coate. este ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sper ca nu faci zilnic... muschii se lucreaza o data pe saptamana / grupa.

La flotari lucrezi piept... daca faci luni, atunci flotari faci abia lunea viitoare ( pana atunci, lucrezi alte grupe, ca doar nu o sa antrenezi doar piept ).

3 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Nu e normal. Cel mai probabil ai o executie incorecta. Mergi la un doctor sa vezi care e situatia coatelor si la un instructor de fitness care sa te verifice si corecteze la flotarile pe care le faci.

| rijkaard a răspuns:

Gata esti, s-a bagat boala in oase, ai incurcat-o ai de grija ca daca continui ai sanse sa faci cancer osos!

Răspuns utilizator avertizat