| alin180 a întrebat:

Faceti flotari? Cate ati facut cand ati inceput? La cate ati ajuns? In cat timp? Se vede efectul asupra masei voastre musculare? big grin Faceti doar clasice sau mai multe feluri de flotari? big grin

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

5 intr-o mana la 88 kg, pana jos ( pana cand umarul opus ela 1 cm de pamant, fara sa-l atinga ).

in rest, fac la sala, flotari la paralele sau la bara, cu discuri legate de mine

| Gabi1335 a răspuns:

1)Incepi cu cate poti. (eu am facut 12 las inceput)
2)Am ajuns la 30
3)1 luna jumate
4)Se vede
5)Clasice si in pumni (dar mai tarziu o sa ai probleme cu inchieturiile)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gabi1335):

Ce masa musculara sa se vada de la flotari laughing

| alin180 explică (pentru Cosmin86):

Dar pentru ce sunt flotarile nu ca sa definesti muschii pectorali si sa creasca? Mai fac si alte exercitii pentru pectorali (cu gantere) crezi ca o sa creasca muschii pectorali de la astea? big grin