| titza a întrebat:

De cateva luni fac mai multe serii de flotarii in fiecare zi, in ultimul timp am inceput sa fac din ce in ce mai multe flotari si am facut febra, intrebarea mea este: e bine sa fac flotari cand am febra?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, muschii au nevoie de odihna. Ai febra musculara de la prea multe flotari care le-ai facut. Fa mai putine.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Intrebarea este... poti sa faci?!
Si da e bine sa faci flotari cand ai febra musculara ca atuncea muschii lucreaza la maxim.Si ca sa iti treaca febra musculara mananca ciocolata >big grin

| Cristi_3033 a răspuns:

Una dintre regula de aur cand ai febra este continua sa faci efort fizic, desi nu pare adevarat lucrand muschii care au febra acestia isi revin mai repede.Mai multe detalii poti gasi pe site-urile de specialitate, scrie pe google Culturism.Multa bafta!

| titza explică (pentru Cristi_3033):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.