| razvan_4238 a întrebat:

Aproximativ cam in cat timp sar pune pe corp exercitiile urmatoare si lasati comentariu daca le fac corecte:
5 seri de flotari 15 in fiecare serie pauza 60 secunde
genoflexiuni urmez un test de pe net de exemplu azi am ajuns la 34, 40,34,34,49 genoflexiuni cu pauza de 60 secunde intre serii(34 genoflexiuni pauza 60 secunde, 40 genoflexiuni pauza 60 secunde si tot asa)
o gantera de 5 si una de 3 fac 25 de ridicari pentru fiecare brat si ajung la 5 seri pe brat 5x25=125 pauza de 30 secunde
P.S fac doar de 2 zile am fost curios daca fac bine si in cat timp
se dezvolta muschi aproximativ am 17 ani slabut dar atata pot...

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschi cu antrenamentul ala? rolling on the floor)

esti foarte amuzant

| Wehes a răspuns:

Tu glumesti, nu?!

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Iti tebuie niste gantere mai"mari", incat sa-ti permita sa faci intre 8-12 repetari si doar 3-4 serii. daca faci pentru masa.m