| GrigMatei a întrebat:

Are ceva daca fac 5 exercitii pentru piept? vroiam sa adaug la sfarsit pullover cu gantera...sau sunt prea multe?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate serii faci la fiecare? Si ce exercitii faci mai exact?

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Plan orizontal 4 serii, inclinat 4 serii, declinat 3 sau 4 serii( o sapt. cu bara, o sapt cu gantere) si fluturari tot 4 serii(inclinat sau la cabluri)

| Cosmin86 a răspuns (pentru GrigMatei):

Ok, daca vrei sa mai bagi inca un exercitii, ramai la maxim 3 serii / exercitiu.

Incearca sa nu depasesti 15-16 serii pentru piept. Eu spre ex. am nevoie doar de 12 serii ca sa cresc

| GrigMatei explică (pentru Cosmin86):

Mersi mult.