| omulpaiangan a întrebat:

Are ceva daca un minor ia animal pak?
Cum se administreaza? Tot plicul de pastile la masa de dinainte de antrenament?

6 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema, daca ai minim 16 ani, ete ok, pana la urma este un supliment, care te ajuta ''sa faci muschi '', cred ca il poti folosi, citeste prospectul. Bafta!

| DAnc3 a răspuns:

Sunt destuli de tari, oricum nu prea are rost sa iei fiindca sunt pentru performanta sportiva, sunt vitamine nu proteine deci nu prea vei creste in masa musculara, decat asa ceva mai bine un whey.

| omulpaiangan explică (pentru DAnc3):

Iau si whey.

| DAnc3 a răspuns (pentru omulpaiangan):

Oricum mai sunt si alte optiuni care te-ar ajuta mai mult decat animal pak cum ar fi aminoacizi, creatina sau un pre-workout.

| omulpaiangan explică (pentru DAnc3):

Creatina ma gandeam sa iau vreo 3 luni prin iarna..Nu vreau neaparat sa-mi ramana rezultatele precum muschii. sunt curios daca-mi ramane forta dupa ce ma opresc din a lua creatina?

| DAnc3 a răspuns (pentru omulpaiangan):

Eu am luat si dupa ce m-am oprit n-am simtit vrei diferenta.