| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Mi-am luat niste vitamine Animal pak.Am auzit ca sunt foarte bune.Am facut sala destul dar intrebarea mea este:: Cum trebuie administrate aceste vitamine.Am citit ca se ia la 30 de minute inainte de a incepe sala dar un prieten de al meu o luat animal pak-ul pe la 8 seara inainte de antrenament si nu o mai putut dormi din cauza energiei, asa ca mi-a mai zis cineva sai cele 11 pastile dimineata cu 30 de minute inainte de micul dejun.(si mai stiu ca se administreaza doar un plic pe zi sau doua la cei cu experienta).

Cu acest animal pak, se vede vreo diferenta dupa 2 saptamani de folosire?(am luat 10 plicuri a cate 11 pastile pe care le iau in 2 saptamani.Ma antrenez 5 zile pe saptamana.Un antrenament il fac intr-o ora sau un pic mai mult.)
Programul e urmatorul:Luni:piept, abdomen
Marti:Spate, trapez
Miercuri:Umeri, abdomen
Joi:pauza sau alergat(in functie de cum am chef)
Vineri:Biceps, triceps
Sambatatongueicioare
Duminicatongueauza
Am decis sa iau doar pentru 2 saptamani ca sa mi se mai modeleze muschii nu ca sa cresc foarte mult.

Multumesc!

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? in 2 luni nu cresti aproape DELOC ( am zis luni, nu saptamani )

Ia animal pak 2 ANI si o sa cresti.

"foarte mult" = animal pak + multe altele, vreo 10 ANI

Copii mici, cred ei ca fac muschi in 2 saptamani rolling on the floor

In 2 saptamani nu faci muschi nici daca INJECTEZI steroizi in ei.

| greyhound a răspuns:

AP e un complex de vitamine si minerale, n-o sa-ti ajute prea mult in cresterea musculara
Ia un plic dimineata
Dupa 2 saptamani nu s-ar vedea vreo diferenta orice supliment ai lua

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Toti vreti muschi in 2 saptamani, 2 luni laughing

| InstructorulTauDeFitness explică (pentru aLeXaNdru145):

As zice sa recitesti intrebarea. Oricum daca esti tu ala din poza nu cred ca te-ai apucat tu din prima zi de sala cu rang de bodybuilder profesionist, si tu erai doar un necunoscator.Deci iti zic si tie si lui Cosmin sa recititi intrebarea pana va dati seama ca nu vreau muschin in 2 saptamani.Am intrebat care e diferenta dupa 2 saptamani de administrare(adica la forta, corp, miscare, etc). Daca e nevoie imi mai cumpar pentru mai mult timp animal pak.

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Pai o'data ce ti-ai luat deja, vei vedea singur daca e vreo diferenta big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Ia 6 luni sau 1 an, daca vrei sa faci ceva

| WarriorInReserve a răspuns:

Cam naşpa să faci Spate după piept.
Animal Pak îţi dă energie, nu creşte masa musculară. Şi e unul dintre cele mai bune care face asta. Aşa că ai grijă cu excesul, dacă de acum iei animal pak, după un timp o să-şi piardă efectul şi nu o să mai ai ce să mai iei mai bun decât ăsta.
Fă-ţi un antrenament pe 4 zile. Bagă biceps-ul la piept şi triceps-ul la umeri.
Câţi ani ai de sală?

| Alinaka a răspuns:

Vezi detalii aici http://www.culturism.net/......icuri.html Din cate stiu eu, este un complex de vitamine, se ia 1 plic/zi dimineata, nu iti v-a modela muschi, sunt doar vitamine