| RyanFlame98 a întrebat:

Are Romania sanse sa treaca de Grecia si sa se califice la Campionatul Mondial?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Da,are mari sanse sa treaca de Grecia, grecii nu au o echipa cu mult peste valoarea noastra, doar Mitroglou, Salpingidis si Karagounis ce mai reusesc cate ceva.In rest jucatori buni, dar nu extraordinari, am avut mare noroc la tragerea la sorti.

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu cred. Pana acum Grecia a luat aproape toate meciurile. O parte din jucatori sunt din echipa Paok, o echipa foarte bine antrenata.

| DenisIonut01 a răspuns:

DA! De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| nymenynycyundenycayerynycyodata a răspuns:

Eu cred ca da. tu?

| nymenynycyundenycayerynycyodata a răspuns:

Dar cand joaca?

| RyanFlame98 explică (pentru nymenynycyundenycayerynycyodata):

Pe 14 sau 15 noiembrie

| MihaelaDart a răspuns (pentru nymenynycyundenycayerynycyodata):

Pe 15 noiembrie va fi la Atena si pe 19 noiembrie in Bucuresti.

| klaudiu6 a răspuns:

Are sanse sa treaca de Grecia dar va fi foarte greu, eu cred ca va fi mai usor pentru Grecia decat pentru Romania!