| mulinobianco a întrebat:

mai are sanse Spania sa cistige in grupa B la Campionatul Mondial de Fotbal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia s-au disputat primele meciuri din grupa, sa nu ne grabim cu concluziile.

17 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Spania la cum a jucat nici nu va iesi din grupe ca sa sa piarda si cu chile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, da la voi preturile sant mari? la mancare, utilitati, fructe? si toate cele necesare unei vieti sanatoase?

| mulinobianco explică (pentru anonim_4396):

La cine "noi"? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru mulinobianco):

La voi in zona, acolo unde traiesti? aveti politicieni? sant la fel de hoti avari si mincinosi ca la noi?

| mulinobianco explică (pentru anonim_4396):

Pai eu traiesc in R.Moldova, nu prea departe de Romania, din cite se stie happy
Cred ca situatia de aici e mult mai critica comparativ cu cea de peste Prut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mulinobianco):

Da,stiu.fina me e pui de moldoveanca.de peste prut.nu-mi place fotbalul, de aceia am deviat franc discutia spre chestii mai concrete si apropiate noua.de unde esti din moldova?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că au șanse. Cine a spus că nu au? Au jucat numai un meci. Sunt sigur că o să joace mai bine în continuare astfel încât să iasă pe locul 2, poate chiar 1 dacă celelalte echipe împiedică Olanda ( slabe șanse, dar în fotbal totul este posibil).

| Fernando9Torres a răspuns:

Da daca o bate pe Chile si Australia, iar Olanda se "impiedica", o sa aiba o sansa sa castige grupa(daca are si un golaveraj bun)!

| Happyjump a răspuns:

Da,dar foarte mici

| florynmondialul a răspuns:

Daca bat pe chile mai au sanse, dar le va fi foarte greu!

| xrapalexx a răspuns:

Poate mai are.

| Deriol a răspuns:

Eu cred ca nici locul 2 nu-l va lua, ii va bate pe Australia dar cu Chile prevad un egal si la ce golaveraj are acum Spania nu cred ca mai are ce sa faca, iar Olanda nu se va lasa batuta de Chile sau Australia.

| M4riusT a răspuns:

Da daca o bate pe Chile si Australia, si Olanda sa o bata pe chile.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Da sunt sanse de vreo 60% doar ca Spania trebuie sa gastige toate meciurile si Olanda sa se incurce. FUNDA!happy

| GimJun95 a răspuns:

Nu cred ca va castiga grupa, doar daca se impiedica Olanda happy, da o sa treaca de grupewinking

| Pisicutza1418 a răspuns:

Da, dar foarte mici. Daca invinge Brazilia, oricum acasa va pleca Spania sau Brazilia si avand in vedere ca se joaca la Brazilia acasa, 90% Spania pleaca acasa.