| freemind154 a întrebat:

As dori sa-mi dezvolt unele grupe musculare dar nu prea stiu cum sa combin grupele de muschi in functie de zile, imi poate recomanda cineva un program de antrement bazat in special pe umeri si piept? deoarece aceste grupe imi sunt deficitare si as dori neaparat sa le dezvolt

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La sala de sport sunt aparate pentru fiecare muschi in parte sunt si excertiti speciale pentru pipet, nu uita de cardio, eu recomand alergare multa si - Insanity

| Cosmin86 a răspuns:

Cate zile / sapt poti merge la sala?

| freemind154 explică (pentru Cosmin86):

Asta nu e o problema, poate fi in fiecare zi dar cred ca de 3 ori pe saptamana e de ajuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru freemind154):

Mai bine de 4

poti incepe cu programul asta :

ziua 1 -> piept, biceps
ziua 2 -> picioare, abdomen
ziua 3 -> pauza
ziua 4 -> spate
ziua 5 -> umeri, triceps, antebrat

| freemind154 explică (pentru Cosmin86):

Deci e bine sa soliciti o grupa de muschi odata pe saptamana, mersi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru freemind154):

Da, dar intens. intens NU inseamna mult, ci greutati mari, repetari putine, pauze scurte, etc.

sa faci febra ca lumea