| RAY a întrebat:

As vrea meciuri de box /kikboxing etc unde cineva de inaltime mica joaca cu cineva mai inalt si il invinge?
dau funda garantat

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Daca si cel inalt este pregatit, este facut cu inaltimea are un plus sa zicem asa. Daca nu are pregatire, inaltimea nu il ajuta cu nimic. Clar, cel mic cu pregatire este in avantaj.

12 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Mike Tyson vs Trevor Berbieck
Mike Tyson vs Alex Stewart
Mike Tyson vs Michael Spinks
Mike Tyson vs Frank Bruno
Mike Tyson vs Henry Tilman
In principiu, majoritatea meciurilor lui Mike Tyson.Vizionare placuta!
A, era sa uit Joe Frazier vs Muhammad Ali(primul meci, au fost trei

| RAY explică (pentru LimonadaBaa):

1,78 man? eu vream un barbat mai mic de inaltime

| LimonadaBaa a răspuns (pentru RAY):

Da, dar daca te uiti la inaltimea celorlalti, ai sa vezi ca au 1.85.-1.90+

| RAY explică (pentru LimonadaBaa):

Si tu meriti funda sincer

| LimonadaBaa a răspuns (pentru RAY):

Nu raspund neaparat pentru funda.Raspund pentru a ajuta.happy

| RAY explică (pentru LimonadaBaa):

Vrei un program de karate?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru RAY):

Practic boxul, nu stiu cu ce m-ar ajuta un program de karatehappyOricum, mersi de propunere.

| RAY explică (pentru LimonadaBaa):

Ma gandesc sa imi iau un sac de box

| RAY explică (pentru Moonlight15):

Dar un barbat bine facut de inaltime mica poate bate unu inalt nu? de exemplu eu am 1, 65 as putea bate unu de 1, 90 cu multe antrenamente desigur?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Moonlight15):

Al doilea video, ce picior in cap i-a dat, vai, vai.

| RAY explică (pentru LimonadaBaa):

Acuma vad, tare mike

| Moonlight15 a răspuns (pentru RAY):

Daca si cel inalt este pregatit, este facut cu inaltimea are un plus sa zicem asa. Daca nu are pregatire, inaltimea nu il ajuta cu nimic. Clar, cel mic cu pregatire este in avantaj.