| LalaloopsySweet a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac sa ma inalt macar putin. Am parinti destul de inalti si sunt mica de inaltime! Am 1.48 la 11 ani!

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

Stai linistita, o sa cresti pe la 13-14 ani. Atunci cresti brusc dupa care te opresti. Poti totusi sa te apuci de baschet sau inot sau sa faci de cateva ori pe zi exercitii de intindere.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa cresti cu timpul, abia ai 11 ani. Altii au 1, 50 si un pic la 16 ani, tu la varsta asta cred ca o sa ai mai mult deci nu-ti fa griji:*

| AntrenorFitness a răspuns:

Ai rabdare, pana la 22 de ani o sa tot cresti.

| florynmondialul a răspuns:

Practica ceva sport de ex inotul cresti foarte mult la inot sau la baschet

| sNex96 a răspuns:

Nu esti mica deloc, eu la 11 ani aveam 1.30 si acum am 17 ani si am 1.75 happy Deci nu iti fa griji ca o sa ramai mica. happy