| lory14 a întrebat:

As vrea sa-mi iau o scutire la sport deoarece de fiecare data cand fac efort mi se face rau, ametesc.Stiu ca trebuia s-o iau de la inceputul anului scolar.Credeti ca este vreo problema daca o dau acum, avand in vedere ca au trecut cateva saptamani de cand a inceput scoala?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problema nu este cand o sa dai scutirea profesorului, ci faptul ca ai acele ameteli, spui tu, si nu consulti medicul pentru rezolvarea cauzei.

| FitMonkey a răspuns:

Ai lispa de vitamine. si eu am patit la fel cand faceam putin efort. ia vitamine si o scutire pe semestrul acesta anul viitor va fi totul okwinking bft

| SucDeGuava a răspuns:

Eu am dat scutire pentru sport saptamana trecuta, tot din motive medicale. Daca iti rupeai piciorul (doamne fereste), evident ca doctorul iti da scutire si nu mai faci sport pe o perioada determinata de timp, indiferent cat a trecut din semestru. Du-te la doctor si vezi ce ai. Sanatate!

| designerbugatti2012 a răspuns:

No! nici o problem! funda.

| PisicutaMea a răspuns:

Nu nu este o problema.La fel am facut si eu.

| adrian972 a răspuns:

Nu conteaza poti sa ie-i scutire daca nu poti face efort.
Fundabig grin?

| QuaLtY a răspuns:

Man e sanatatea ta du-te la doctor sa iti faca si o dai la dirig/dirigawinking funda?

| narcisbucur11 a răspuns:

Nu este nici o problema! eu vei da la dirigha si gata.in joc este sanatatea ta

| andrey2013 a răspuns:

Zi la parinti ca sa se duca sa vorbeasca cu domn proferos sau profesoara