| Grineivid a întrebat:

Buna,eu nu pot sa fac sport deoarece am o problema medicala.La inceputul anului proful de sport ne-a spus ca daca avem scutire o sa ramanem neclasificati cu media.
Asta inseamna ca nu o sa mai am medie la sport?
Daca da o sa imi afecteze media generala?
App sunt clasa a 9a

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai o problema medicala inseamna ca ai scutire medicala, deci nu-ti va afecta nota de la media generala.
Ai dus scutirea medicala la profesorul de sport?

| Grineivid explică (pentru Violleta2022):

Urmeaza sa o duc la urmatoarea ora de sport

| ReddY25 a răspuns:

Probabil o să te pună să scrii vreun referat sau cv ca să treci

| Grineivid explică (pentru ReddY25):

Eu ma refer daca o sa imi fie media generala mai mica din moment ce nu o sa am note la sport?

| OxyAliA a răspuns:

Bună!
Dacă nu ai posibilitatea de a face orele de educație fizică, atunci sigur îți va pune notă pe altceva. Stai liniștită, nu îți va afecta cu nimic nota. Eventual, îl poți întreba despre asta, ca să fii mai safe în legătură cu nota. Ba chiar, ai putea face un proiect legat despre Nutriție sau ceva happy sigur va fi mulțumit și îți va pune o notă mare.winking Succes!

| Grineivid explică (pentru OxyAliA):

Eu ma refer daca o sa imi fie media generala mai mica din moment ce nu o sa am note la sport?
App sunt baiat