| LanguageMaster a întrebat:

Întrebare petru băieți: voi unde v-ați cunoscut prietena?

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ea acasa (2 din ele) alta cand stateam cu prietenii la poarta ei, dupa a fost ocazie la ştrand, facultate. Cand am ajuns sa ma centrez mai mult pe cariera & bani le.am intalnit in locuri strategice

| RAY a răspuns:

La cimitir, la cat de moarta era dupa mine am luat-o acasa

| Werrich a răspuns:

Am cunoscut-o la Curtea de Apel in calitate de parte vatamata.

| Invictusman a răspuns:

Ultima relație am avut-o cu o fata de pe Facebook e era la un liceu lângă liceul meu. Cum am adăugato cum am și cucerit-o, de atunci nu am mai cunoscut pe nimeni, am stat 5 luni împreună.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ce drăguț stai sa vărs o lacrima

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Tu nu ai avut nici o relație asa ca taci :p

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Am avut mai multe da ce știi tu

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

De aia ești singura happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu-s

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu ce te tot bagi în seama cu mine laughing eu nu caut anturaj cu copii lași care nu vor sa spună de unde sunt, care sunt speriați de bombe.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Bro aici fiecare își exprima opinia despre ce vrea mușchii lui, nu-ți place, ieși din casa și lasă TPU...a stai ca te ia cu leșin dacă deschizi geamul

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu vreau sa ma laud pe TPU, dar nu ști cu cine stai la discuții chiar dacă am atac de panica. Eu nu s las ca tine sa nu spun de unde sunt.
Dar tot te bagi în seama cu mine nu știu de ce laughing ar trebui sa îți pun taxa când te mai bagi în seama cu mine.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu taxa brb
Pai n-ai zis oraș,strada, nr, bloc, et, ap

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ba deci gata inyourmind nu mai îmi da nefolositor ca ma enervezi și te înjur rolling on the floor încetează cu voturile, maturizează te odată.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Da cine e acest InYourMind user?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

O lasă. (tu) rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu cunosc respectiva persoana sorry

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Bine pa.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vreau sa par rautacios dar te-au intrebat mai multi oameni de unde esti cand ziceai cu cartierul ala rau famat si nu ai raspuns la nimeni. Si acum zici ca nu esti las sa zici de unde esti.Nu ca ar fi lasitate dar e mai mult lipsa de caracter ce faci tu aici

| Invictusman a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

I-am spus parca lui Gabi de unde sunt. Inyourmind nu vrea sub nici o forma sa îmi spună de unde e, dar se baga mereu cu mine în seama... Mai îmi trimite și desene kinki rolling on the floor
Oricum m-am mutat, acum locuiesc în alta parte. Nu mai fi superficial man și încearcă sa gândești înainte sa spui vreo inepție, sfat prietenesc happy
Eu multor persoane le-am spus de unde sunt, dar asta e cont nou.
De acum în colo nu mai spun nimănui ca vad ca fata asta o secunda nu e serioasa, tot pe caterinca e, nu e obligat nimeni sa spună de unde e, dar se baga mereu în seama, cauta anturaje... Mie îmi era simpatica dar nici vârsta nu vrea sa o spună. Aici nu e loc de prietenii... O seara buna stimate happy

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pe fosta am cunoscut-o pe Tinder ( culmea ca eu eram la distanta extrem de mare fata de distanta setata si tousi ne-am potrivit ) si relatia a durat 2 ani si 2 luni din care 1 an si putin la distanta plus ca m-am si mutat ca sa fiu aproape de ea

| alexalx1234 a răspuns:

Nu am cunoscut-o. Voi muri singur.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

La librarie! A costat 50 de lei si o cheama IT de Stephen King!

| Iunicu a răspuns:

Răspunsul este total irelevant.
Nu există vreun loc unde se strâng fetele care doresc o relație.
Caută un loc de muncă unde sa relaționezi cu clienții sau unde poți avea multe colege.
Mergi la activitățile de voluntariat în timpul liber.
Fi vesel, învață bancuri și glume multe, fetele adoră băieții amuzanți.
Caută cât mai multe activități în prezența fetelor și este imposibil să nu îți găsești o parteneră.
Eu personal mi-am cunoscut soția în ultimul loc în care m-aș fi gândit că poți lega o relație serioasă. Pe internet. Și cum? Am criticat o poză. Mi-a răspuns în privat, mi-am cerut scuze, pe urmă am continuat să discutăm online vreo doua săptămâni până ne-am hotărât să ne vedem. M-am îndrăgostit de ea la prima întâlnire, ea de mine mai târziu dar a fost cea mai frumoasă poveste de dragoste și nu s-a stins chiar dacă avem copii la școală. Un an mai târziu ne căsătoream. A fost prima și ultima iubită cunoscută în mediul online.

| Aphorius a răspuns:

La morgă.