| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare vreau sa cumpar un gainer pentru masa musculara si as dori sa stiu care este mai bun dintre Whey Mass -r (redis) si GFX 8 (Pronutrition). As dori sa imi raspunda mai mult cei care au folosit si le-a dat rezultate. Multumesc.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Redis = caca. e genul de firma la care sa apelezi doar daca ai o urgenta sa iei ceva si nu poti lua, si e mai bun decat nimic.
gfx 8 e 50% zahar din cati carbo are. e genul dai bani dar mai bine mananci zahar ca e mai ieftin.

in locul tau as strange din buci (scuze expresia) si sa iau un serios mass de la ON care are zahar putin, costa ceva mai mult, dar rezultatele sunt dementiale

| Goldenboy97 a răspuns:

Gfx 8

| florynmondialul a răspuns:

Mai strange niste bani si ia asta:http://www.muscleline.ro/produse-masa-musculara/mutant-mass-2-2kg-335 incercat personal! rezultate foarte bune! dar tine minte ca fara alimentatie corespunzatoare si odihna nu faci nimic!

| NDC12 a răspuns:

Niciunul dintre astea doua, Serious Mass de la on e bun.