| RAY a întrebat:

Ati slabit vreodata prin sport si cate kilograme in cat timp, si ce fel de sport ati practicat?

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

5kg, ciclism, 1 lună. Intensiv.

| LivingLouder a răspuns:

Am incercat sa slabesc prin sport, dar mai mult m-am ingrasat. Am mers la sala si am facut in fiecare zi exercitii pana la epuizare.

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Cunosc pe cineva care ave 83 de kilograme si a ajuns 60 dar nu manca dulciuri si paine renunta la sucuri acidulate etc. Practica aerobic si sala aerobic acasa si sala ...sala si ambitie sa faca pasul acesta a slabit cam in 10 luni... cam mult dar e bine>

| 567 a răspuns:

Inot

| iamdark a răspuns:

Daca faci sport, pentru a da rezultate trebuie sa ai si un stil de viata sanatos ce trebuie mentinut, altfel o sa te ingrasi intr-un timp scurt, poate chiar mai mult. un regim de viata sanatos, 30 de minute de alergat seara, mersul la sala sau chiar si coarda te vor ajuta mult. rezultatele foarte vizibile intr-un timp scurt nu te ajuta pe viitor, deoarece e doar o reactie de moment a corpului. de asemenea, cu o tinuta dreapta si lejera plus hainele potrivite si ceva atentie, poti parea cu pana la 10 kg mai slab happy totul tine de atitudinea pozitiva si schimbarea stilului de viata atunci cand incerci sa scapi de kilogramele in plus, studiile au dovedit-o!

| standaniel a răspuns:

Mergi cu rolele acum vara, slabesti fara sa simti efortul depus, incearca si ai sa vezi.