| Parlit a întrebat:

Auziti pot sa combin impact whey protein cu ultimate gain fast 3000? Si cand fac shake de ex doar cu impact sal beau pe tot sau pe rand in intervalul de 45 min

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Degeaba le combini. Daca tu intr-un shake ai 50gr de proteina si corpul tau are nevoie doar de 30 atunci restul de 20 de grame il elimini. Iti recomand sa nu le combini si sa le iei pe rand deoarece vei arunca mai bine de jumatate de proteina pe fereastra.