| anonim_4396 a întrebat:

Avem la job secret santa acum in martie și mi-a căzut un coleg pasionat de sala. Vreau sa ii iau niste proteine bune și ieftine. Îmi poate recomanda cineva ceva ok? Adică e tipicar la carbohidrați și gramaj proteine și altele

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Voi faceti secret santa in martie? :)))Nu-i lua proteine ca te injura ala. Poate nu-s ce vrea el, noi nu stim ce pasarele are colegul asta al tau in cap. Poate ce-i bun pentru mine nu-i bun pentru el.Intelegi tu?! Zic sa-i cumperi ceva simbolic pentru sportul pe care il face, anume un extensor sau un flexor.Las aici linkuri.Iesi si mai ieftin.
https://www.emag.ro/......DX26KJBBM/
https://www.emag.ro/......DH3W12BBM/

| MeConstantine a răspuns:

Deci cel mai usor e sa vezi ce ea deja. Nu poti sa iei bun si ieftin cand ine vb de o persoana care deja ea ceva, dar poti sa ii iei la fel sau din gama aia.

| Goddessss a răspuns:

Mai bine ii dai niște bani si gata.

| Andrei200202 a răspuns:

Mi se pare ciudat sa ii iei proteine, mai bine ii iei un tricou sau ceva maiou pentru sala si inca ceva simbolic

| Dennis1993 a răspuns:

Mai bine ai iei un articol vestimentar ce îl poate folosii la sala decât sa ai iei proteine pe care nu știi dacă le va folosii, după cum spui este tipica automat și pretențios. Poți sa ai fac un articol pentru sala personalizat.