| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua cea mare! Cine castiga in retur si se califica? Steaua sau Chelsea? Dati si un scor.pentru retur.Cine il nimereste primeste funda.
Eu cred ca va fi 1-1 gol dat de Raul Rusescu sau Vlad Chiriches sau 1-0 pentru chelsea si va castiga steaua la penalty
FORTZA STEAUA!

Răspuns Câştigător
| NoKs a răspuns:

3-1...Srry dar bate Chelsea...

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bate Chelsea cu 2-0.

| alexs99 a răspuns:

2-1 pentru Chelsea sau 2-2.Dar de ce sa nu speram la o victorie? Fortza Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-va Parerea! Haideti sa vedem cine nimereste scorul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă frate, ce agitaţie pe seama acestui meci.

Sper ca meciul să se termine repede, un 3 - 0 lejer pentru Chelsea. Chiar nu am tăria necesară de a privi un nou meci precum cel din returul cu Ajax.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic 1-0 pentru steaua sau 1-1.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt de aceeasi parere

| Bufferia a răspuns:

2-1

| anonim_4396 explică (pentru Bufferia):

Pentru Cine?

| Bufferia a răspuns:

Steaua2 - 1chelsea

| Antonio23 a răspuns:

1-1

Oricum... se califica steaua!

| 1Bogdan7 a răspuns:

Pac da steaua pe Standford Briedge 5-0, pac ne calificam pac batem si pe aialalta, pac castigam europa league, pac intram in uefa champions league, pac castigam, pac devenim cea mai buna echipa, pac steaua ii baga mortu in casa la bacelona.

| andreeasweetlove a răspuns:

Eu zic ca steaua o sa castige cu 2-1 [adunate, tur si retur]

| ctlaida a răspuns:

Hai sa fim realisti, eu una nu credeam ca o sa castige Steaua dar au jucat foarte bine, nu ma asteptam tomai de aceea am pariat pe Chelsea. Totusi gandeste-te ca nu joaca acasa dar au sanse mari sa castige eu zic ca va fi acelasi scor 1-0 pentru Steaua!

| SatanaExistă a răspuns:

Eu spun direct: Calificareeeeeee!

| Florinut1009 a răspuns:

O sasi ia bataie Steaua 100% din pacate (fratilor, surorilor, joaca in Anglia acasa la Chelsea)o sa se termine cred ca 2-0 sau 2-1 dar daca noi (Steaua)da gol acasa la Chelsea suntem bossi. Deci forta Steaua si le tinem pumnihappy

| Anndreea49 a răspuns:

1-0 sau 2-0 sau 2-1 pentru steaua

| gabrielstanciu a răspuns:

1-0 pentru steaua