| anonim_4396 a întrebat:

Cine castiga in retur si se califica? Steaua sau Chelsea? Dati si un scor.pentru retur.Cine il nimereste primeste funda.

Eu cred ca va fi 1-1 gol dat de Raul Rusescu sau Vlad Chiriches sau 1-0 pentru chelsea si va castiga steaua la penalty
FORTZA STEAUA!

Răspuns Câştigător
| LiviuTPU a răspuns:

Chelsea-Steaua 2-1, iar in prelungiri va da gol Chelsea.Deci 3-1.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
indiferent cum, dar va castiga Steaua.
Lupta Steaua!
O zi frumoasa sa aihappy

| 404namenotfound a răspuns:

Castiga Chelsea cu 2-0 cel mai probabil.

| alexs99 a răspuns:

2-1 pentru Chelsea si ne calificam!(goluri Hazard si Mata/Rusescu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-va parerea! Haideti sa vedem cine nimereste scorul.

| IonutDX a răspuns:

Chelsea 5 - 0

| SatanaExistă a răspuns (pentru IonutDX):

Asa trebuia sa bata si la Bucuresti cu 0-5 si si-a luat-o in freza, stiu ca te-ar excita rau sa ia bataie steaua joi cu 5-0 dar nu o sa ai satisfactia asta crede-ma.

| Nushba a răspuns (pentru SatanaExistă):

Bine zis, mare dreptate ai...

| IonutDX a răspuns:

Chelsea 5 - 0

| AbcDaBcDe a răspuns:

1-2 Steaua - Chelsea

| SatanaExistă a răspuns:

Chelsea - Steaua 1-1, Sper sa ghicesc si de data asta happy Doamne ajuta si forza steaua

| drumsandrainbow a răspuns:

2-0 Chelsea