| anonim_4396 a întrebat:

Cine castiga in retur si se califica? Steaua sau Chelsea? Dati si un scor.pentru retur.Cine il nimereste primeste funda.

Eu cred ca va fi 1-1 gol dat de Raul Rusescu sau Vlad Chiriches sau 1-0 pentru chelsea si va castiga steaua la penalty
FORTZA STEAUA! big grin

Răspuns Câştigător
| Sergiu1996 a răspuns:

Chelsea va castiga cu 3-1

23 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

2-1 pentru chelsea!

| valentingb a răspuns:

Din pacate, Steaua a avut noroc, un penalty. Dar pe parcursul meciului, s-a vazut ca englezii au fost mai buni. Nu or sa sufere ei rusinea asta, sa ia bataie de la o echipa mica. Macar 3 goluri va primi Tatarusan, chiar daca e un portar cum rar a avut tara asta. Ai nostri au fost cam fricosi, dar au jucat bine.

| SatanaExistă a răspuns (pentru valentingb):

Poi asta e partea frumoasa a fotbalului ca nu intodeauna echipa mai buna castiga, ei pot avea posesie 80% si 50 de suturi pe poarta si toate ratate si noi o faza 2 goluri intelegi?

Oricum indiferent de ceea ce va face steaua joi am aratat ca si noi putem elimina echipe precum ajax sau sa batem pe chelsea, nu cred ca ar fi un dezastru daca steaua nu se va califica joi. Forza steaua

| MyMindRules a răspuns:

2-1 Steaua! Oh yeah!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-va parerea. Haideti sa vedem cine nimereste scorul.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chelsea va castiga cu 3-1

| Sergiu1996 a răspuns:

1-3

| sodobar a răspuns:

Eu sper la un 0-0, o sa fie greu dar nu imposibil, imi place poza ta de la profil, te saluta un stelist 100%, forta steaua.

| anonim_4396 explică (pentru sodobar):

Si un 0-0 e bun, orice scor care ne ajuta sa ne calificam e bun.

FORTZA STEAUA!

| Dinamovistul101 a răspuns:

3-0 Chelsea, desi eu sper sa castige Steaua chiar daca sunt dinamovist.dar neo da rau aia

| ReDoNe2910 a răspuns:

Eu zic ca 1-0 pentru
steaua

| DareToZlatan a răspuns:

Eu zic 1-1 goluri Rusescu(Steaua) si Mata(Chelsea) => CALIFICARE big grin

| gabi11000 a răspuns:

Vreau sa va spun ca, cu toate ca steaua zic unii nu este asa buna ca chelsea, intr-adevar nu este asa de buna, dar steaua a avut multe victorii cu multe echipe din europa si le-am invins cand nimeni nu credea asta, daca dumnezeu tine cu ei vor castiga.Probabil 2-1 pentru steaua sau 2-2, nu stiu cine poate sa dea gol in acest meci poate chiar si Gardos, rusescu jocutori buni sunt la steaua va spun eu.

| anonim_4396 explică (pentru gabi11000):

Ai mare dreptate, steaua e cea mai buna echipa, campioana romaniei...

| anonim_4396 explică (pentru gabi11000):

Adevarat, ai mare dreptate

| Ola43 a răspuns:

Totusi chelsea este campioana europei, va fi foarte greu, 60% pentru chelsea 40% in cel mai bun caz

| Other00 a răspuns:

2-0 chelsea:X nu prea vor lua gol au aparare super tare

| PaVeLCoSmIn a răspuns:

3-0 castiga Chelsea

| TheMaster123 a răspuns:

Eu cred ca castiga steaua dar nu sunt sigur.....scorul cred ca o sa fie 1-0 pentru steaua sau 1-1

| bogdy4444 a răspuns:

1-0 pentru steaua gol dat de rusescu

| razvancena a răspuns:

Eu am mers pe mana stelei cu 1-0

| Pastor_Stefan_1990 a răspuns:

Sunt stelist si cred ca ar trebui sa recunoasca acum oricine ca Steaua practica un fotbal foarte bun de nivel european si eu sunt optimist ca Steaua se va califica mai departe, cred ca 1-1 sau 2-2 se va termina, marcatori pentru noi Chipciu sau Rusescu.Cei care spun ca Chelsea ne va rupe capu'sunt pur si simplu invidiosi pe Steaua.FORTA STEAUA

| anonim_4396 explică (pentru Pastor_Stefan_1990):

Si eu sunt stelista si cred ca steaua poate sa se califice mai departe si in privinta celor care spun ca chelsea ne va rupe capul ai mare dreptate.

FORTZA STEAUA! big grin

| cristiano1999 a răspuns:

0-0 si ne calificam!