| anonim_4396 a întrebat:

Cine castiga in retur si se califica? Steaua sau Chelsea? Dati si un scor.pentru retur.Cine il nimereste primeste funda happy

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

0-2 sau 0-3.Gol Juan Mata, Torres si Lampard.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pardon,3-0 sau 2-0 ca joaca acasa Chelsea.Scuze.

| Hirom a răspuns:

2-2 sau 0-0 si steaua se calificawinking

| darrio2007 a răspuns:

Bate Chelsea cu 2-0.

| NevastuicAaA a răspuns:

0-0

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Chelsea pare mai slaba decat ajax, dar jucand la ea acasa va fi mult mai puternica. cred ca 2-1 pentru chelsea e rezultatul corect.
sa vedem ce va fi...

| Ibrahimovic a răspuns:

1-1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca va fi 1-1 sau 1-0 Pentru Chelsea si Bate Steaua la penalty
De la steaua o sa dea gol Raul Rusescu, Vlad Chirices sau Adi popa, unul dintre ei

Haideti sa vedem cine nimereste scorul din retur

FORTZA STEAUA! big grin

| BubuLina999 a răspuns:

2-1 pentru steaua. am incredere ca vor bate big grin. sper din tot sufletul pentru ca avem o exchipa foarte buna si merita sa mearga mai departe. oricum ...acum chelsea va fi mult mai sustinuta din punct de vedere al suporterilor dar nu ne lasam asa usorlaughing. hai steaua!:*

| DeKoniec a răspuns:

1-0 pentru chelsea si bate steaua la penalty

| mihnulet a răspuns:

Steaua 1-0 chelesea

| soaitamarius a răspuns:

Eu cred ca va fi un 1-1!

| filtro a răspuns:

0-0

| Pastor_Stefan_1990 a răspuns:

1-1 Hazard si Chipciu

| calin88 a răspuns:

2-1 pentru Chelsea

| BogdanG97 a răspuns:

Eu cred ca bate steaua 1-0... gol de chipciu

| Andreiutu_7417 a răspuns:

Egal