| AleXeYb0Y a întrebat:

Azi m-am apucat de sala
am niste prieteni care ma ajuta asa ca nu sunt probleme cu programul
dar vreau sa intreb ceva legat de nutritie:ce trebuie sa manc mai important (proteine si carbohidranti) dar dati exemple de alimente ce au asa ceva in grame cat mai mari.

Răspuns Câştigător
| Kruger2 a răspuns:

Carne, lapte, branza, oua, lichide multe (de preferat fara Cola, Fanta si alte prostii), paine neagra etc. Poti sa ii mai intrebi si pe ei. Insa orice ai face, nu lua steroizi/suplimente alimentare oricat de tentant ti s-ar parea sa ai muschii lui Van Damme. Forta masinii conteaza, nu viteza, corect? happy