| anonim_4396 a întrebat:

Baiat,aproape 15 ani. abdomen plat dar totusi fara patratele.m.am apucat acum 3 zile de abdomene. mi-am propus sa fac 400 in fiecare seara, credeti ca as pune ceva pe mine pana la vara cat sa fac niste patratele?

1 răspuns:
| Roliii a răspuns:

Te-ai gandit macar odata daca tie iti place sa faci asta? E bine sa faci sport da si ce-i prea mult strica. Daca faci in fiecare zi asa cum spui tu nu prea vad cum o sa rezisti sa faci patratele si oricum sunt greu de facut.Nu trebuie sa te fortezi.Ar fi bine sa te duci mai bine la sala.O ora doua chiar trei cand ai chef dar nu in fiecare zi. NU! de 3 ori pe saptamana maxim si minim de 2 ori daca neaparat vrei sa ajungi la performanta asta. si cu pauze o zi faci si una nu faci si cand ai ajuns la sfarsit de saptamana faci o zi si doua nu faci, si dupa revii una da si unanu.