| Sh4d0wGh0st a întrebat:

Baieti, am incercat un program pe care l-am gasit si este cam prea greu pentru mine. Imi poate face cineva un program de antrenament cu abdomene (imi ziceti de care), flotari (mai multe tipuri, in pumn etc), tractiuni pentru spate si biceps, genoflexiuni, exercitiul ala cu gantera pe care o tii pe genuchi si faci miscare sus si jos si cam atat.

1 răspuns:
| Clubăreală a răspuns:

Incearca pe youtube: Passion4Profession. Vei gasi destul de multe happy Iar daca nu gasesti, o sa-ti fac eu unul beton! Promit happy