| andulicious a întrebat:

@bonjour-.- am si eu o mica problema :-s.
Am fost la Dinamo Junior acum cateva saptamani thinking am facut 2-3 antrenamente singur etc... cei de acolo au ramas placut intresionati au spus ca am talent etc. dar nu prea am conditie fizica straight face Aveam crampe musculare etc. dar faza e ca joc fotbal zilnic, am muschii bien dezvoltati la picioare happy
Intrebarea e cum as putea sa am conditie fizica mai buna. :s
Fondoiii; 3

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| DaRkAnGel00 a răspuns:

Pai... ai putea dobandi o conditie fizica buna facand fitness sau mergand pe role.
daca te-am ajutat... funda.