| MiSk a întrebat:

Buna am 14 ani si merg la sala de vreo 4 luni impreuna cu prietenii, dar acum (de vreo 2 saptamana) ne-am apucat de kickbox. Ce ziceti unde e mai bine sa merg la kickbox sau la sala? Eu as vrea sa imi dezvolt mai mult musculatura, sa arat mai bine dar la kickbox invatam sa ne batem.Deci va rog sa imi spune`ti ce e mai bine sa fac.Ms

Răspuns Câştigător
| wintage a răspuns:

Bai frate, tu peste tot iti afisezi scurtaturile tale de site-uri prin care tu primesti bani?

1 răspuns:
| dorykutza a răspuns:

Salut! Din pnctul meu de vedere ar trebui sa margi la kickbox pentru.ca acolo faci si sport si inveti si sa te bati! La urma urmei si kickboxul e tot un sport! Sper ca ti-am fost de folos! FUNTITA?