| Sofia2006 a întrebat:

Buna, am 14 ani si vreau sa ma apuc de un sport dar nu este cam tarziu? O sa ma mai primeasca cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este tarziu deloc, daca ai motivatia necesara si ai incredere in tine poti face cand vrei un sport (bine...asta nu inseamna ca te poti apuca si la 40 de ani). Dar la 14 ani este totul ok, deci succeswinking

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la 40 de ani de ce nu te-ai putea apuca?

| CosminGK a răspuns:

Niciodata nu este prea tarziu pentru a face ceva, indifetent de ceea ce vrei sa faci fa o. Succes