| adelinazrsh a întrebat:

am 14 ani si vreau sa slabesc la picioare. Acolo este problema mea. Ma puteti ajuta? Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Exercitii tip cardio. Ajuta mult la slabit si daca vrei sa te axezi pe picioare poti face diverse tipuri de genuflexiuni sau jogging.

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Dacă vrei să slăbești la picioare, metoda cea mai bună e să alergi! Atât! :* măcar 2 km în fiecare seară.

| spidy a răspuns:

Buna! incearca sa faci genoflexiuni si sa alergi mult! poti sa mergi si pe bicicleta....si alimentatia conteaza foarte mult!