| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am 15 ani, 1.73 si 63 kg. Daca merg la sala in cat timp o sa apara rezultate vizibile (abdomen si biceps/triceps)?

3 răspunsuri:
| Katczinsky a răspuns:

2-3 saptamani? Haha Crezi ca muschii cresc cu apa? 6-8 luni. Daca vrei un program bun da add alex_tiger33 te pot ajuta.

| Emanuel84 a răspuns:

Daca te duci zi de zi in 2-3 saptamani maxim.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Emanuel84):

Serios? in 2-3 saptamani? esti doar un COPIL, nu?

1. te duci "zi de zi" progresezi MAI LENT. Muschii se dezvolta in zilele de pauza ( nu ai zile de pauza, cresti PROST si lent )

2. muschii se fac in timp ca lumea, cu alimentatie adcevata ( nu ciorba si mancare gatita ), gen 5-6 mese CONSISTENTE pe zi, bogate in proteine, carbohidrati, etc.

Daca esti COMPLET PE LANGA, nu mai comenta.