| Nicolly a întrebat:

am 15 ani, 42 kg, 150 cm..si as vrea sa ma ingras un pic si sa cresc.
Stiti oare careva exercitii de crestere? dar de ingrasare?

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!\
Exercitii de crestere:http://www.crestereinaltime.ro/exercitii-de-crestere-articole.html
Cat despre exercitiile de ingrasare... nu prea cred ca exista asa ceva. Exercitiile te ajuta sa slabesti nu sa te ingrasi. Iti pot da niste sfaturi pentru ingrasare care sunt si sanatoase si folositoare:
http://sanatate.acasa.ro/......11454.html
Sper ca te-am ajutat. Bye :3

| AlexandruBalint99 a răspuns:

Eu de ingrasare stiu doar ca sa mananci mult!
Dar sa te mai inalti putin trebuie sa te duci la o bara oarecare si sa incepi sa faci tractiuni sau sa stai doar pe bara si sa nu faci nimic si sa nu atinci pamantul cu picioarele.
am informatia de la doamna de biologie si crede-ma si am incercat si de la 1, 55 am ajuns la 1, 66

| AlexandruBalint99 a răspuns:

Buna eu eu iti propun sa mergi la o bara oarecare si sa faci tractiuni(daca poti) daca nu poti iti dau un sfat care l-am primit si eu de la profesoara de biologie...sa tai pe bara cat te tin mainile deoarece greutatea ta iti trage corpul in jos si o sa fii mai inalta decat ti-ai imagina tu... spar ca ti-am fost de ajutor.