| kamybubu a întrebat:

am 15 ani si vreau sa ma apuc de sala sa slabesc putin. nu sunt foarte grasa, dar trebuie sa dau cateva kg jos.intrebarea mea este.ce trebuie sa fac mai intai fitness sau aerobic? avand in vedere ca eu nu am mai fost niciodata la o sala deci nu stiu nimic..eu vreau sa fac o luna fitness o luna aerobic dar nu stiu ce sa fac prima luna ajutor?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Fitnesc sau aerobic, poti incerca kango jumps.Iti intareste fesele si iti ridica sanii kango jumps (asta spunea antrenoarea la niste fete noi venite la kango jumps) Bine, eu nu am mai facut ca nu ma pricepeam deloc laughing

| KattKatty a răspuns:

Fitness prima dată.
Biie.