| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani, inaltime 1, 79 greutate 62 kg si doresc sa ma apuc de sala si vroiam sa va intreb daca as avea vru-n risc daca as lua creatina, am mai facut un timp dar m-am lasat ultima data am facut cu 60 kg la piept. Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Nu vei risca nimic! Pana la urma si creatina este tot un supliment care se gaseste in alimente asa ca nu vei risca.Idea e ca daca vrei sa cresti trebuie sa iei minim 5-6 luni creatina.

1 răspuns:
| FuriousMadalin96 a răspuns:

Mai bine iei proteine decat creatina...parerea mea