| andrey69sex a întrebat:

Buna am 3 luni de sala as vrea sa stiu dupa cat timp trebuie sa iau o pauza sau sa nu iau deloc si daca da cat sa dureze...a si care program este mai bun cu 3 zile sau 5 zile si sunt deajunse 4 exercitii pentru fiecare grupa de muschi?

7 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Andrey,
Am scris un articol interesant despre asta, il gasesti aici: http://hunkbody.ro/......mai-lunga/
Spor!

| JokerV a răspuns (pentru stefanradu):

Un raspuns foarte bun radu meriti funda!

| stefanradu a răspuns (pentru JokerV):

Merci, JokerV.

| JokerV a răspuns (pentru stefanradu):

Ti-am citit toate articolele si sa stii ca sunt impresionat, respect tie

| stefanradu a răspuns (pentru JokerV):

Multumesc. Incerc sa aduc putina informatie de calitate in domeniul fitness-ului si vietii sanatoase. Stai pe aproape, am de gand sa scriu in continuare articole interesante.

| JokerV a răspuns (pentru stefanradu):

Interesantthinking

| andrey910 a răspuns:

Nu trebuie sa iei nici o pauza, tu de-abia te-ai apucat de sala si vrei sa iei pauza? O pauza poate o iei intre ani de sala... nu 3 luni.