| Ciocolatăăă a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Sper ca am ales categoria potrivita, poate vede vreun antrenor de fitness sau cineva priceput intrebarea asta. Vreau sa-mi iau un abonament la sala si, la centrul din orasul meu, nu au pe nimeni acolo care sa-mi spuna ce, cum si cat sa lucrez. As dori sa ma sfatuiasca cineva la ce aparate sa lucrez astfel incat sa pun accentul pe muschii de la picioare si fund. Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai toată masa musculară tonică, nu numai picioare și fese!
Dacă este o sală unde plătești abonament trebuie să existe cineva și care să-ți arate ce să faci, cum să faci și cât să faci.
Pa, pa.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Buna! Sunt baiat m-am dus la sala 1 luna.Presupun ca esti fata,ca sa faci fund si picioare, trebuie sa alergi si sa sari coarda, nu trebuie sa ridici greutati.Cand ajungi la sala, prima data alearga 15-30 de minute, dupa te odihnesti de duci faci abdomene si dupa sari coarda.