| Kim002 a întrebat:

Hei, am nevoie urgent de ajutorul vostru, vreau sa fac fund ( mai ales fund ) si picioare, care credeti ca m-ar ajuta cel ma mult :
Stept aerobic, aerobic, dance aerobic, pilates, sau ar fi mai bine sa merg la sala?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Penisu a răspuns:

Ai nevoie de bu.ci mari sa intre pe, nisu mai bine in ellaughing)))

| Kim002 explică (pentru Penisu):

Nu am nevoie de buci mari sa intre pensiul in el, am zis ca vreau sa le ridic, sa fie putin mai mari, pentru ca nu imi plac cum sunt asa...

| Penisu a răspuns:

Vrei sa primesti si tu ceva in buci?

| jeffdragos a răspuns:

Trebuie sa faci mult sex

| EllaMazerschi a răspuns:

Mai bine mergi la o sala de aerobic unde vei lucra cu un specialist in domeniu..iti recomand zumba, pilates si step aerobic