| raimi17 a întrebat:

Am o intrebare. Am cam 1, 60 inaltime si 60kg. Si fac sala si vreau sa mai cresc in inaltime. Ce sa iau mai bine?(creatine, proteine)?

13 răspunsuri:
| Liviutz98 a răspuns:

Nu lua nimic. Mai bine fa sala si lasa-ti corpul sa se devolte normal pentru ca in viitor sa nu regreti.

| raimi17 explică (pentru Liviutz98):

Da nu vreau mult.2-3kg max.e mult? asa trag de 3luni sala si abia se vede ceva.

| Liviutz98 a răspuns:

Jumatate de kg 1 luna

| corolav a răspuns:

Pentru creştere cel mai recomandabil sport este înotul. Depinde totuşi şi ce vîrstă ai.

| Anndrey1234 a răspuns:

Mai bine fa inot deoarece iti dezvolta toti muschii din corp(la mine s-a vazut) si te si lungesti...la 14 ani am 1, 83m

| freakazoid a răspuns:

Tocuri!

| Angelin a răspuns:

Nici una nici alta, creatina se ia atunci cand ajungi la o bariera pe care nu o poti depasi,proteinele le iei atunci cand esti slab dezvoltat, dar daca ai luat una din astea doua, te tii de sala pana isi pierd efectul.

| RAP19982PAC a răspuns:

Sa cresti, iti trebuie un sport si anume inotul.

| Xtreme360 a răspuns:

Eu nu te inteleg! Faci sala ca sa cresti in inaltime? Chiar nu are logica.Mai bine fa :volley, baschet. Si nu te stresa ca inaltimea tine si de genetic, adica daca ai parinti mici de inaltime si tu esti asa.

| raimi17 explică (pentru Xtreme360):

Nu fac sala ca sa cresc in inaltime. fac sala pentru ca imi place.doar ca as mai vrea sa cresc putin si in inaltime!