| BibiD a întrebat:

Am si eu o intrebare adica mai mult o curiozitate. De cateva zile am inceput sa alerg deoarece pe 31 mai va trebui sa dau o proba la alergat si as vrea sa ma antrenez.Eu sunt destul de slaba si am auzit ca alergatul slabeste, adica stiu si eu ca slabeste dar nu as vrea sa slabesc mai mult decat sunt sau am auzit ca fac muschii... Intrebarea mea este daca eu acum o sa mai slabesc sau direct fac muschii? Nu as vrea sa fiu mai slaba decat sunt. Voi ce credeti? am 40 de kl si un metru 50.

Răspuns Câştigător
| PoeTuL05 a răspuns:

Nu vei slabi daca mananci mult.Vei ramane la aceeasi greutate.In schimb muschii ii vei tonifia.Bafta

1 răspuns:
| SweetDreams a răspuns:

Nu iti face griji, alergatul te ajuta sa te mentii in forma.
E un lucru bun ca mergi la alergat, iti antrenezi muschii. happy